Teknoloji Haberleri Oyun

PUBG için kan kaybı başladı!

PUBG uzun süredir hep kırdığı rekorlarla web sitemizde yer buluyor. Twitch ve diğer platformlarda popüler olan oyun, 30 Milyon satış rakamına ulaşmıştı. Steam Spy’da yer alan verilere göre, oyuncu saysındaki ilk düşüşün geçtiğimiz günlerde yaşandığını biliyoruz ve PUBG oyuncu düşüşü ilerleyen zamanalarda giderek artabilir.

PUBG oyuncu düşüşü ve detayları

Steam Charts’a göre, düşüş 30 gün öncesine kıyasla yaklaşık olarak yüzde 2 civarındaydı ve şu an yüzde 5’e kadar çıktı.

Yaşanılan düşüşle birlikte PUBG oyun yoğunluğu da etkinlenmiş durumda. Ayrıca Ocak ayının ortasında PUBG, 3.257.000 oyuncu sayısı ile rekorunu da kırmıştı. İşte o zamandan bu yana düşüş yaşanıyor ve oyuncu sayıları düşüyor.

Bluehole, geçtiğimiz günlerde yeni anti chat uygulamasını kullanmaya başladı ve bu teknoloji üzerinde çalışmaya devam ediyor. 2018 yılında çıkacak olan güncellemelerle birlikte bu oyuncu sayısını yükseltebilir. Günden güne oyuncu kaybeden PUBG, bakalım ilerleyen günlerde daha ciddi bir sorunla karşılaşacak mı?

Kaynak: ShiftDelete.Net

2018-02-16 - 13:33:40
Serhat Okan Bedir

*Not: Yorum sisteminde çalışma olduğundan dolayı yazdıklarınız kaydedilmeyebilir. En kısa sürede aktif hale gelecektir.

İsim Soyisim

Yorumunuz

Bilgilendirme

Sitede yer alan içeriklerle alakalı şikayet ve önerileriniz için okan@tech-tr.com adresine mail gönderebilirsiniz. Yasalar gereği içerikler hakkında şikayet oluşturabilmeniz için ilgili mail adresine gerekli bilgilendirmeyi yapmış olmalısınız. Web sitesini ziyaret ederek bu kuralı kabul etmiş olmaktasınız. Alıntı yapılan tüm içerikler alıntı yapılan web adresine doğrudan bağlantı verilip ve kaynak gösterilerek paylaşılmıştır.