Teknoloji Haberleri Mobil

Nokia 7 Plus çalışırken görüntülendi!

Nokia 7 Plus’ın basın görüntülerinin ortaya çıkmasından sadece bir gün sonra, telefonun çalışırken görüntüsü de ortaya sızdı. Telefonun 2018 MWC etkinliğinde tanıtılması beklenirken, cihazın muhtemel özellikleri umut veriyor.

Nokia 7 Plus canlı görüntüsü ve detayları

Telefonun ortaya çıkmasıyla birlikte, 7 Plus, 18: 9 ekran oranına sahip ilk Nokia olacak gibi duruyor.  Qualcomm Snapdragon 660 yonga seti ile gelmesi beklenen telefon, 4GB RAM ve 64GB depolama alanına sahip olacak. Ekranın uzun ve kenarları köşeli olacağı görülüyor.

Ayrıca 7 Plus, Android Oreo ile gelecek. Bu şık telefonun arka tarafında da parmak izi okuyucusu yer alıyor. Nokia, diğer firmalar gibi çift kamera özelliğini kullacak. Son olarak, cihazın iki farklı renk seçeneği ile gelmesi bekleniyor.

Kaynak: ShiftDelete.Net

2018-02-16 - 13:41:28
Serhat Okan Bedir

*Not: Yorum sisteminde çalışma olduğundan dolayı yazdıklarınız kaydedilmeyebilir. En kısa sürede aktif hale gelecektir.

İsim Soyisim

Yorumunuz

Bilgilendirme

Sitede yer alan içeriklerle alakalı şikayet ve önerileriniz için okan@tech-tr.com adresine mail gönderebilirsiniz. Yasalar gereği içerikler hakkında şikayet oluşturabilmeniz için ilgili mail adresine gerekli bilgilendirmeyi yapmış olmalısınız. Web sitesini ziyaret ederek bu kuralı kabul etmiş olmaktasınız. Alıntı yapılan tüm içerikler alıntı yapılan web adresine doğrudan bağlantı verilip ve kaynak gösterilerek paylaşılmıştır.