Teknoloji Haberleri İnternet

Disney, Marvel ve Star Wars ile büyük darbe vuracak!

Disney, geçtiğimiz günlerde Netflix benzeri bir yayın platformu çıkaracağını duyurmuştu. Duyurudan hemen sonra, Disney yayın platformu hakkında yeni gelişmeler gelmeye devam ediyor. Bu gelişmelerde Star Wars ve Marvel gibi önemli markalar bulunuyor.

Disney yayın platformu hakkında yeni gelişmeler neler?

Disney, Marvel ve Star Wars markalarının özel şovlarına ev sahipliği yapacaklarını geçen sene duyurmuştu ve son gelen raporlara göre bu doğru gibi gözüküyor. Disney, yayın platformundaki Marvel ve Star Wars içeriklerini doğrulamış olsa da, rapora göre yayına çıkmadan kesin bir şey söylenemez. Her ne kadar iki marka üzerinden gidiliyor gibi görünse de, platformda daha birçok önemli Disney markası yer alacak.

Bu içerikler ile Disney, Netflix gibi platformlarla yarışmayı planlıyor. Bu arada Netflix Daredevil, Jessica Jones, Luke Cage, Iron Fist ve The Punisher gibi Marvel yapımlarının yayın haklarını şimdilik elinde bulunduruyor.

Son olarak Disney, kendine ait orijinal yapımlar yapmayı da planlıyor. Bu yayın platformunun ücretlendirilmesi hakkında kesin bir şey söylenmemekle birlikte, diğer yayın platformları ile aynı ücretlendirmeye sahip olabilir. Tüm gelişmeler doğrultusunda Disney yayın platformu, 2019 yılında çıkabilir.

Kaynak: ShiftDelete.Net

2018-02-09 - 19:38:25
Serhat Okan Bedir

*Not: Yorum sisteminde çalışma olduğundan dolayı yazdıklarınız kaydedilmeyebilir. En kısa sürede aktif hale gelecektir.

İsim Soyisim

Yorumunuz

Bilgilendirme

Sitede yer alan içeriklerle alakalı şikayet ve önerileriniz için okan@tech-tr.com adresine mail gönderebilirsiniz. Yasalar gereği içerikler hakkında şikayet oluşturabilmeniz için ilgili mail adresine gerekli bilgilendirmeyi yapmış olmalısınız. Web sitesini ziyaret ederek bu kuralı kabul etmiş olmaktasınız. Alıntı yapılan tüm içerikler alıntı yapılan web adresine doğrudan bağlantı verilip ve kaynak gösterilerek paylaşılmıştır.